İthaflarım...

[Resim: attachment.php?aid=29]
Blogu takip eden değerli dostlarım,

Bu sitenin yayınlanma nedeni, bildiğim konuları hiçbir ücret talep etmeksizin, sizlere aktarmak faydalı olmak. Bugüne kadar bir çok konuya emek harcadım, kafa yordum, bazen delirdim, bazen vazgeçmeyi aklıma getirdim ve bazende konuyu başlamadan kapattım. Ancak emek harcadığım her konuyu unutmak, geçirilen zamana, araştırılan kaynaklara ve harcanan emeğe saygısızlıktır. Bu nedenle bu siteyi vicdanımı rahatlatmak için kullanıyorum ve kategorilere göre bildiklerimi ayrıştırıp paylaşıyorum. Tabii bu zamana kadar beni destekleyenlere de bir vefa borcum olduğundan bu yazıyı kaleme kalmak istedim.
  • Özellikle beni bugünlere kadar destekleyen, benimle gülen, ağlayan, hastalıkta yanımda olup şifa bulmam için ayrıca hayırlı bir ömür geçirmem için dualarını eksik etmeyen Annem ve Babam’a ithafen: Kümeler Serisini,
  • Emeği Annem ve Babam kadar olan, çocukları ise kardeşimden ayrı olmayan; Dayım, Yengem ve Kardeşlerim’e ithafen: HTML Serisini,
  • Teyze anne yarısıdır sözünü bana birebir yaşatan beni okula, şimdi ise her sabah işe hayır duası ile gönderen Teyzem’e ithafen: Fatımi Devleti hakkında araştırmalarımı topladığım denemelerimi,
  • ve benim hayatıma daha sonra giren ömrümü yakın zamanda birleştirip tek yürek olmayı Rabbimden dilediğim, Merve’ye ithafen: İmadeddin Nesimi hakkında araştırmalarımı topladığım denemelerimi,

Siz değerli okuyucularımızla yararlı olması dileğiyle paylaşıyorum.

Saygılarımla…

Yazı Etiketleri

Yazarımız Hasan hakkında: 2009 da başladı web maceram, MyBB, Wordpress, Matematik, Bilgisayar Programcılığı, Adalet derken şimdide burada bir şeyler yapmaya çalışıyorum :)

Yazıya herhangi bir yorum yapılmadı

[-]
Hızlı Cevap
Güvenlik Kodu:
Lütfen, resmin üzerindeki harf ve rakamlardan oluşan Güvenlik Kodunu, aşağıdaki metin kutusuna giriniz.
Güvenlik Kodu:
(Büyük/Küçük harf duyarsız)

Yodofoo Parch Pack