MyBB xThreads

Hasan
371
Rep Point 4
Offline Hasan yazdı. 01-25-2024, 06:10 PM
Merhaba,

Bu konu başından sonuna MyBB severler, kullananlar veya kullanmayı düşünenler için hazırladığım özel bir konu. MyBB için benim nazarımda hazırlanan en özel maskelerden biridir. Çünkü konu içinde 50 çeşit plugin kullanmak yerine bununla istediğiniz şeyi yapabilirsiniz. Kısmen uygulamanızı siz yazacaksınız ama yardımlı bir şekilde Smile

Bunun yanında forumlarınızda ufak çapta değişiklik yapacaksınız. Buna benzer bir plugin xenforo, SMF ve vBulletinde görmedim ancak varsa da cahilliğimi bağışlayınız ve beni uyarınız. Sitemizde bu forumu ben bu plugin için yardımlaşma ve dayanışma için açtım. Burada MyBB siteler için destek sitesinden yapılmış modifikasyonların çevirilerini paylaşacağım ya da benim yazdığım ve/veya yazdığınız bir modifikasyon varsa onu paylaşıp, soru ve sorunlarınızı rahatlıkla sorabileceğiniz bir forum olacak.

Idea Gelelim bu yamanın kurulumuna:
Yazı ekindeki dosyayı indiriniz
FTP üzerinden Forumunuz kurulu olduğu ana dizine yükleyiniz
Admin eklentiyi forumun ana dizinine kurunuz
Admin KP -> Forum Ayarları -> Plugin Yönetimi -> XThreads (1.68) aktifleştiriniz.

Yazı ekindeki eklenti MyBB 1.8.33 ve üzeri sürümler için uygundur!

Idea Kullanımı
Modifikasyondan modifikasyona değişmektedir. Zaman zaman size bu konuyu anlatacağım. Takipte kalın dermişim Big Grin Şaka bir yana yukarıda belittiğim destek sitesi üzerinden makaleleri inceleyebilir veya blog üzerinden yaptığım çevirileri takip edebiliriniz.

Konuyu burada solandırırken eklentiyi Türkçeye çevirmedim denemediğimden değil php hataları aldım ama vazgeçmedim bunları sonuçlandırır sonuçlandırmaz buradan paylaşacağım.

Ek Dosyalar
.zip   XThreads-MyBB-Plugin-master.zip (Dosya Boyutu: 181.11 KB / İndirme Sayısı: 15)

[Resim: dimza.gif]

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Hoşgeldiniz...

Hoşgeldin, Ziyaretçi:
Giriş Yap
Kayıt Ol

Yasal Uyarı
Yodofoo.com.TR (YTR), hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Yodofoo.com.TR, 5651 Sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlara Mücadele Edilmesi Hakkında Kanunda tanımlanan -Yer Sağlayıcı- olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, Yodofoo.com.TR yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, Yodofoo.com.TR -Uyar ve Kaldır- prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, yodofoo@gmail.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler incelenerek ihlal olduğu belirlenen içerikler Yodofoo.com.TR 'den kaldırılacaktır. Ayrıca, mahkemelerden talep gelmesi halinde hukuka aykırı içerik üreten ve hukuka aykırı paylaşımda bulunan üyelerin tespiti için gerekli teknik veriler sağlanacaktır.

Türkçe Çeviri: MyBB, Yazılım: MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
YTR v7.1 theme designed for MyBB